معرفی کتاب

بهترین کتاب ها برای شروع یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی یکی از موارد مهمی می باشد که امروزه بسیار مورد نیاز افراد مختلف است، گسترش ارتباطات باعث می شود تا به یادگیری موارد تازه روی بیاوریم یکی از موارد مهم در ارتباطات قدرت صحبت کردن با زبان های مختلف مخصوصا زبان های رسمی مثل زبان انگلیسی است، شرکت در کلاس و دوره های یادگیری این زبان می تواند بسیار کمک کننده باشد اما برای شرکت در کلاس های زبان انگلیسی سطح بالا باید هزینه های زیادی انجام داد به همین دلیل خیلی از افراد به دلیل نداشتن توان هزینه یا انعطاف نداشتن ساعت کلاس ها از شرکت در کلاس های زبان پشیمان شده و این موضوع را کنار میگذارند.

با توجه به این موضوعات ما تصمیم گرفتیم کتاب هایی را معرفی کنیم که بدون نیاز به رفتن به کلاس بتوانید تنها با خرید کتاب شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید پس با هم به بررسی و معرفی بهترین کتاب ها برای شروع یادگیری زبان انگلیسی میپردازیم.

کتاب های Top Notch تاپ ناچ

بهترین و پیشنهادی ترین مجموعه برای شروع یادگیری زبان انگلیسی کتاب های تاپ ناچ می باشد. اولین نسخه از کتاب های top notch در سال 2006 توسط انتشارات لانگمن منتشر شد.

افرادی که مشتاق به یادگیری زبان انگلیسی می باشند می توانند با مطالعه این مجموعه چهار کتابه سطح زبان خود را از A1 به B1 ارتقاء دهند.

سری کتاب های FOUR CORNERS فور کرنرز

سری کتاب های فور کرنرز شامل سطح مقدماتی تا پیشرفته است، همچین سطح سنی برای این مجموعه را اگر بخواهیم در نظر بگیریم این سری برای سنین کودکی تا بزرگسالی قابل استفاده است.
مجموعه کتاب های فور کرنرز برای افرادی که میخواهند از سطح متوسط شروع کرده و به سطح پیشرفته برسند مناسب است.

کتاب های AMERICAN ENGLISH FILE امریکن انگلیش فایل

یکی دیگر از مجموعه کتاب های پیشنهادی و معتبر کتاب های AMERICAN ENGLISH FILE می باشند که در نسخه های بریتیش و آمریکایی منتشر شده اند.
با این مجموعه هم می توانید از سطح مبتدی تا پیشرفته را طی کنید، از نظر محتوایی می توان گفت این مجموعه دارای محتوای کاملی است.

کتاب های Oxford Word Skills آکسفورد ورد اسکیلز

مجموعه کتاب های اکسفورد ورد اسکیلز از پایه تا پیشرفته را شامل می شود، این کتاب به عنوان یکی از پیشنهادی ترین و بهترین کتاب ها برای تقویت دایره واژگان معرفی می شود.
در این سری عکس های واقعی استفاده شده است تا درک و یادگیری به شکل راحت تری انجام شود.

کتاب های touchstone تاچ استون

تاچ استون مجموعه ای از کتاب ها می باشد که توسط بسیاری از اساتید آموزش زبان انگلیسی معرفی و پیشنهاد می شود، همچنین بسیاری از اساتید آموزش های خود را برای سطح پایه و مبتدی یادگیری زبان انگلیسی از روی این کتاب برنامه ریزی می کنند.
این کتاب هم مثل اکثر دیگر مجموعه ها به شما کمک می کند تا در چهار مهارت پیشرفت کنید.

کتاب های Vocabulary in use elementary وکبیولری این یوز المنتری

اگر شما هم از آن افراد می باشید که میخواهید خیلی زود مکالمات زبان انگلیسی را آغاز کنید پیشنهاد می شود از کتاب های وکبیولری این یوز المنتری استفاده کنید.
این کتاب برای افراد مبتدی که میخواهند کلمات مورد نیاز در مکالمه روزانه را به راحتی بیاموزند و خیلی زود مکالمات روزمره انگلیسی خود را شروع کنند مناسب است.

چرا باید از کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنیم؟

همانطور که در اول مطلب صحبت کردیم شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی نیازمند هزینه های بالایی است، از هزینه کلاس گرفته تا خرید کتاب و جزوات الزامی که در اول یا وسط ترم توسط مدرس و آموزشگاه معرفی می شوند. (البته هزینه ها در ترم های مبتدی و سطح پایه مناسب تر از هزینه ترم های متوسط و پیشرفته می باشد.)

گزینه بعدی که باعث می شود افراد به جای ثبت نام در کلاس ها با مطالعه کتاب شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنند این است که شما برای شرکت در کلاس ها باید زمان خود را طبق برنامه کلاسی تنظیم کنید و در صورت شاغل بودن یا تداخل ساعت شرکت در کلاس ها با دیگر ساعات مهم برای شما به مشکل می خورید، اما به کتاب در هر ساعتی که برایتان یادگیری لذت بخش است می توانید دسترسی داشته باشید.

مجموعه صفر به صد

مجموعه صفر به صد ارائه دهنده خدمات در زمینه های سئو و مشاوره سئو، تولید محتوا، تعیین استراتژی و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *